Košarkaši Majamija pobedili su Njujork rezultatom 105:86 i tako opet poveli u polufinalnoj seriji plej-ofa Istoka.

Majami je u prvoj utakmici stigao do brejka, u drugoj je poražen, a jedan od faktora je bio izostanak Džimija Batlera.

Sjajni košarkaš se vratio ove večeri i predvodio Hit sa 26 poena, četiri skoka i tri asistencije.

Bem Adebajo je dodao 17, uz 12 skokova, Strus je ubacio takođe 17, dok je 14 postigao Lauri.

Majami je već u prvoj četvrtini stekao dvocifrenu prednost, koja je najviše išla do +22 u poslednjem kvartalu.

Nikola Jović je dobio šansu u poslednjem minutu i tako osetio jednu plej-of utakmicu.

Nikse nije služio šut na ovom susretu, a najefikasniji je bio Branson sa 20 poena, šest skokova i sedam asistencija.

Hart je imao učinak od 15 poena i 12 skokova, Beret je ubacio 14, Kvikli 12, a Rendl 10, uz čak 14 uhvaćenih lopti.

Naredni meč na programu je utorak od 1.30.