Partizan je u drugom kolu Lige konferencija savladao Floru sa 2:0, te je napravio veliki korak ka plasmanu u narednu fazu.

Estonci su samo na početku iznenadili domaćina nešto ofanzivnijim pristupom, gdje se istakao Vasiljev sa nekoliko pokušaja. Ipak, Partizan je praktično iz prvog napada došao do prednosti. Natho je odlično pronašao Rikarda, čiji udarac je zaustavio Igonen, a odbijenu loptu je Lazar Marković glavom poslao u mrežu.

Kapiten Partizana je povećao prednost u 42.minuti. Nakon solo–prodora je šutirao, lopta je zakačila nekog od gostujućih igrača i beogradski tim je došao na 2:0.

U nastavku je Marković imao još jednu šansu da zabilježi het-trik. Rikardo je odlično istrčao kontru, a odbijenu loptu nakon njegovog pokušaja, kapiten Partizana nije uspio da pošalje u mrežu.

Partizan je rutinski odigrao ovaj meč i sigurno došao do tri boda. U narednom kolu beogradski tim je domaćin Genku.